« Powrót do listy wiadomości

Funkcje Galaxy S9 na oficjalnym wideo

msnet 14 Lutego 2018 15:59 8

Prezentacja flagowców Samsunga już za 11 dni, a tymczasem producent przygotował klipy wideo rzucające nieco światła na nowe funkcje nadchodzących smartfonów.

Pisaliśmy już kilkukrotnie na łamach TELEPOLIS.PL, że nowe top-smartfony Samsunga, Galaxy S9 i Galaxy S9+ będą na pierwszy rzut oka bardzo podobne do pokazanych przed rokiem Galaxy S8 i Galaxy S8+. Podobne wymiary zewnętrzne, takie same wyświetlacze i akumulatory, ale inne, lepsze aparaty fotograficzne. Na to, czego możemy się spodziewać po nowych smartfonach w temacie fotografii, nieco światła rzucił sam Samsung w opublikowanych krótkich klipach wideo. Zwracają one uwagę na trzy rzeczy: zdjęcia ruchomych obiektów, zdjęcia przy małej ilości światła, a także emoji 3D, a być może chodzi tu o animoji, znane z iPhone'a X.

Redakcja TELEPOLIS.PL będzie obecna na premierze nowych smartfonów Samsunga i jeden z egzemplarzy (S9 lub S9+) poddamy później naszym testom. Ich efektami na pewno podzielimy się z naszymi czytelnikami.
Zobacz: Galaxy S9+ z aparatem Sony IMX345
Zobacz: Evan Blass ujawnia wygląd DeX Pada
Zobacz: Samsung Galaxy S9 będzie droższy o prawie 500 zł od swojego poprzednika

Źródło:

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.