« Powrót do listy wiadomości

Galaxy S10 i LG G8 - bezramkowe smartfony bez wcięcia w ekranie

msnet 13 Czerwca 2018 16:31 9


Vivo NEXPrzyszłoroczne flagowce Samsunga i LG mogą mieć ekrany sięgające górnej krawędzi, ale pozbawione wcięcia.

Samsung w ubiegłym miesiącu wyśmiewał wcięcie w iPhone'ie X, więc byłoby nielogiczne, gdyby koreański producent sam takie wcięcie zastosował w swoim urządzeniu. Jak podaje serwis ETNews, zarówno Samsung, jak i LG, opracowali wyświetlacze, które mogą jednocześnie spełniać funkcję głośnika do rozmów (po przyłożeniu telefonu do ucha).

Rozwiązanie jest podobne do tego, które które zostało zastosowane w zaprezentowanych wczoraj smartfonach Vivo NEX i Vivo NEX S. Technologia opracowana przez LG i Samsunga ma zostać skomercjalizowana na początku 2019 roku, więc może zostać zastosowana w przyszłorocznych flagowcach obu koreańskich firm, w modelach Samsung Galaxy S10 i LG G8. Czy tak się rzeczywiście stanie, dowiemy się w przyszłym roku.

Zobacz: Galaxy S10 może zostać zaprezentowany już w styczniu 2019 roku
Zobacz: Samsung również szykuje smartfon z wcięciem?

Źródło: ETNews, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.