« Powrót do listy wiadomości

Google Pay zawiesza biletomaty we Wrocławiu

Isand 13 Marca 2018 17:21 15

Od 8 marca we Wrocławiu działa nowy system sprzedaży biletów na przejazdy MPK. Okazuje się, że nie wszystko działa tak jak powinno. Szczególnie przy płaceniu Google Pay.

Biletów nie kupimy już za pomocą aplikacji SkyCash. W zamian za to biletem może być teraz zwykła karta płatnicza, kontroler po prostu sprawdzi czy za jej pomocą dokonano płatności. Jeśli jednak pasażer spróbuje kupić bilet za pomocą Google Pay, biletomat najpierw się zawiesi, potem przez kilka minut będzie się uruchamiał ponownie a kiedy już się uruchomi... to będzie zablokowany.

Google informuje, że wie o problemie i będzie próbował go usunąć.

Zobacz: ING Bank Śląski wprowadza Google Pay

Źródło: wykop, niebezpiecznik, prnews, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.