« Powrót do listy wiadomości

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 49 zł

Koala 20 Kwietnia 2017 18:45 18

Dziś mamy dla Was kolejne promocje w sklepie Google Play. Znów za darmo dostępne są aplikacje i gry, tym razem o wartości 49 złotych.Survival Online GO to gra online, która toczy się w zielonych krainach. Zadaniem gracza jest ich eksploracja, polowanie na zwierzęta, zdobywanie żywności oraz minerałów. Do rozgrywki możemy zaprosić znajomych i wspólnie rozwijać postacie, budować schronienia i kompletować rynsztunek. Możemy także zaatakować innego gracza i rozpętać prawdziwą wojnę. W tej wersji gry otrzymujemy całkowicie odblokowany ekwipunek, 5 rangę na arenie, całkowity brak reklam oraz pakiet zasobów bonusowych - 100 sztuk drewna, kamienia i metalu. Regularna cena gry wynosi 36,99 złotych. Promocja kończy się za 7 dni.UltraWeather Pro: Forecast&Maps to aplikacja pogodowa oferująca 10-dniowe prognozy pogody dla zadanej lokalizacji. Regularna cena aplikacji wynosi 9,79 złotych. Promocja kończy się za 2 dni.Digital Dashboard GPS Pro to aplikacja która w oparciu o GPS pokazuje dane o przebytej trasie, oferuje zapamiętywanie tras, śledzenie na mapie oraz śledzenie trasy jazdy rowerem i samochodem. Regularna cena aplikacji to 2,99 złotych. Promocja kończy się za 6 dni.Zobacz: Google Play: Aplikacja za 1600 zł teraz dostępna za darmo

Źródło:

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.