« Powrót do listy wiadomości

Hashtagowa oferta mobilna Netii

msnet 11 Sierpnia 2017 14:52 29

Netia przedstawiła nową ofertę mobilną z umową na czas nieokreślony i miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Na stronie mobile.netia.pl dostępnych jest 6 taryf, których ceny rozpoczynają się od 9,90 zł. Cechuje je umowa zawierana na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia, darmowa dostawa kurierem oraz opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł.

Cechy charakterystyczne nowych planów taryfowych przedstawiają się następująco:


We wszystkich powyższych abonamentach po wykorzystaniu limitów danych (w taryfach #PiszeSię, #MówiSię przez cały okres umowy) można korzystać z nielimitowanego Internetu z "lejkiem" o przepustowości do 32 kb/s. Usługi w powyższych taryfach działają wyłącznie na terenie Polski, natomiast ceny obowiązują przy e-fakturze i terminowych płatnościach oraz wyrażeniu zgód marketingowych.

Zobacz: Szczegółowe Warunki Promocji "Netia Mobile w sklepie internetowym"

Jak oceniasz hashtagową ofertę Netii?

Bardzo atrakcyjna
14.89%
Atrakcyjna
18.09%
Nie wyróżnia się
23.40%
Mało atrakcyjna
11.70%
Bardzo mało atrakcyjna
30.32%
Nie mam zdania
1.60%

Wszystkich głosujących: 188


Źródło: Netia

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.