« Powrót do listy wiadomości

Heyah na święta: 2 razy więcej Internetu i Tidal za 0 zł

msnet 7 Grudnia 2017 11:04 17

W ramach startującej właśnie oferty promocyjnej użytkownicy Heyah dostaną dwa razy więcej Internetu i 3 miesiące Tidala za darmo.

Od dzisiaj (7 grudnia) w Heyah startuje świąteczno-noworoczna promocja z superprezentami. Każdy, kto w trakcie trwania promocji aktywuje na swoim koncie usługę Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB Internetu (koszt 25 zł za 30 dni), otrzyma bezpłatnie dodatkowe 10 GB internetu oraz subskrypcję w serwisie muzycznym Tidal na kolejne 3 miesiące.

Promocja trwa do końca stycznia 2018 roku, natomiast dodatkowy pakiet 10 GB Internetu można wykorzystać w ciągu 30 dni od jego przyznania.

Ofertę uprawniającą do skorzystania z bonusu można aktywować:
Darmową subskrypcję Tidala aktywujemy wysyłając wiadomość SMS o treści TIDAL na numer 8008.

Źródło: T-Mobile

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.