« Powrót do listy wiadomości

HMD Global sugeruje, że trwają prace nad Nokią 5 (2018)

Isand 7 Maja 2018 12:13 6

HMD Global pozazdrościł Huaweiowi i Samsungowi liczby wydawanych co roku modeli. Okazuje się, że fińska firma pracuje już nad Nokią 5 (2018). Potwierdził to Juho Sarvikas na platformie mikroblogowej Twitter.

Jeden z użytkowników Twittera zapytał Sarvikasa czy można liczyć na tegoroczny odpowiednik Nokii 5. Zadowolony Fin zapewnił, że może być spokojnym. Nie są to jednak jedyne słowa, które dają nam pewność, że Nokia 5 (2018) jest już w drodze. Podczas hiszpańskich targów MWC w Barcelonie to samo powiedział Pekka Rantala.

Słowa Rantali są o tyle ciekawe, że wspomniał aż o trzech modelach. Dowiedzieliśmy się wtedy, że w 2018 roku pojawią się nowe wersje Nokii 2, 3 oraz 5.

Zobacz: Nokia X6 na wideo
Zobacz: HMD Global sugeruje powrót N-Series

Źródło: Twitter, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.