« Powrót do listy wiadomości

HMD Global zaprezentuje w Moskwie nowe Nokie

Isand 16 Maja 2018 18:35 7

Ledwo co pisaliśmy o nowej Nokii X6, prawda? Okazuje się, że Finowie z HMD Global szykują kolejną premierę smartfonów Nokii. Tym razem nie w Chinach, ale w Europie. Konkretnie w Moskwie.

Niedawno w Rosji certyfikację przeszły trzy tajemnicze modele Nokii. Z obozu HMD Global równocześnie zaczęły dobiegać informacje o pracach nad nową Nokią 5 oraz bliskiej premierze nowych Nokii 2 oraz 3. Bezpiecznym założeniem będzie zatem takie, że to te (lub któryś z tych) modele zobaczymy w stolicy Rosji.

Najpewniejszy kandydatem jest Nokia 5 (2018). Ale pewność będziemy mieli dopiero wieczorem 29 maja, wtedy w Moskwie pojawiają się zasiadający w kierownictwie firmy Pekka Rantala i Juho Sarvikas.

Zobacz: Nadchodzi Nokia 3 (2018)
Zobacz: HMD Global sugeruje, że trwają prace nad Nokią 5 (2018)

Źródło: nokiamob, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.