« Powrót do listy wiadomości

Honor 10 GT oficjalnie zaprezentowany

Isand 3 Lipca 2018 12:43 4

Honor 10 zadebiutował w maju, teraz jednak przyszedł czas na jego mocniejszą wersję. Honor 10 GT właśnie został zaprezentowany w Chinach. Do sprzedaży wejdzie 24 lipca.

Czym różnią się obie wersje tego telefonu? Honor 10 GT ma aż 8 GB RAM, GPU Turbo oraz specjalnie dostosowany tryb nocny. Cała reszta pozostała bez zmian. To oznacza, że możemy się spodziewać Kirina 970, podwójnego aparatu głównego, przekątnej ekranu 5,84 cala oraz formatu obrazu 19:9.

Czym jest GPU Turbo? Huawei zachwala, że pozwala to na zwiększenie wydajności o 60%, a jednocześnie na zmniejszenie poboru energii o 30%. Nie ma jeszcze dokładnych informacji o cenie urządzenia.

Zobacz: Huawei potwierdza prace nad telefonem do gier i zginanym smartfonem
Zobacz: Honor: technologia GPU Turbo wkrótce trafi do Polski

Źródło: honor via gsmarena, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.