« Powrót do listy wiadomości

Huawei chce sprzedać 200 milionów smartfonów w tym roku

Isand 12 Czerwca 2018 20:29 17

Huawei zaprezentował cele sprzedażowe na ten rok po uwzględnieniu dotychczasowych wyników. Chińczycy zamierzają sprzedać 200 milionów smartfonów.

Celem Huaweia jest prześcignięcie Apple'a w 2019 roku. Obecny rok ma się skończyć jeszcze skromną przewagą Amerykanów. Prezes Huaweia Yu Chengdong jest pełen optymizmu. Przedsiębiorca uznał, że skoro od 2010 roku jego firma urosła ponad pięćdziesięciokrotnie, to "skromny" wzrost o 25% jest w tym roku bardzo możliwy.

Huawei gotując się do walki z Apple'em i Samsungiem nie zapomina o zagrożeniu czekającym z tyłu. W walce z Xiaomi ma pomóc marka Honor.

Zobacz: Counterpoint: Jakie marki są najpopularniejsze na każdym z kontynentów?
Zobacz: Huawei - polska premiera nowej serii Y

Źródło: huawei, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.