« Powrót do listy wiadomości

Huawei: Mate 10 Lite to najpopularniejszy smartfon w Polsce

orson_dzi 10 Sierpnia 2018 14:55 12

Huawei informuje, że Mate 10 Lite był najlepiej sprzedającym się smartfonem w Polsce od stycznia do czerwca 2018 roku. Z tej okazji jego cena została obniżona.

Huawei najlepszy, ale według kogo?

Według badania rynku zleconego przez Huawei Polska, Mate 10 lite odnotował najwyższą sprzedaż w Polsce w okresie od stycznia do czerwca 2018 roku - czytamy w komunikacie prasowym i to w zasadzie wszystko co wiemy w tej sprawie.

Jak udało nam się dowiedzieć, Huawei na chwilę obecną nie może podać więcej szczegółów związanych np. z udziałem w rynku lub liczbą sprzedanych egzemplarzy. Gdyby pojawiły się jakieś dodatkowe informacje, wiadomość zostanie zaktualizowana.

O tym, że Mate 10 Lite jest popularnym smartfonem wiemy nie od dzisiaj. To udany model, który jak wynika z naszych informacji, bardzo dobrze sprzedaje się zarówno w ofertach operatorów, jak i na wolnym rynku.

Miejmy nadzieję, że tym razem nie dostaniemy szybkiego komentarza ze strony Samsunga, że według innego badania to któryś z modeli serii Galaxy A lub Galaxy J był jednak najlepiej sprzedającym się smartfonem w Polsce.

Zobacz: Huawei największym producentem smartfonów w Polsce, ale... Samsung też?
Zobacz: Test telefonu Huawei Mate 10 lite

Smartfon w niższej cenie

Huawei dodatkowo obniża cenę Mate'a 10 Lite. Od dzisiaj można go kupić za 1099 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło: Huawei

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.