« Powrót do listy wiadomości

Huawei Next Image - konkurs dla pasjonatów fotografii mobilnej

msnet 11 Lipca 2018 15:28

10 tys. euro i 10-dniowe warsztaty fotograficzne z National Geographic we Włoszech to nagrody dla zdobywcy Grand Prix w konkursie Huawei Next Image, do którego może zgłosić się każdy pasjonat fotografii mobilnej.

Współczesne smartfony są nie tylko urządzeniami służącymi do komunikowania się z innymi ludźmi, ale służą nam także jako podręczne aparaty fotograficzne. Często do robienia zdjęć nie używamy niczego innego. Teraz naszą fotograficzną pasją możemy się podzielić z innymi, a przy okazji wygrać konkurs zorganizowany przez firmę Huawei.

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w konkursie Huawei Next Image jest zrobienie zdjęć przy użyciu smartfonu tego chińskiego producenta. Swoje prace można zgłaszać do 20 sierpnia 2018 roku na stronie campaign.consumer.huawei.com/pl/. Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione w pierwszej kolejności przez internautów, a następnie przez jury, które tworzą między innymi: Dominic Bracco, fotograf National Geographic, Tomasz Lazar, laureat World Press Photo, Gal Gadot, hollywoodzka aktorka i ambasadorka serii P20 oraz Wang Yanmin, Prezes Huawei CEE&Nordic.

Autorzy najlepszych zdjęć zgłoszonych w konkursie otrzymają nagrody pieniężne, możliwość publikacji prac w magazynie National Geographic oraz sprzęt firmy Huawei, między innymi ultrabook Matebook X oraz smartfon . Wysłać można dowolną liczbę zdjęć w sześciu kategoriach: Faces, Good Night, Hello, Life!, Check-In, Nature i Story Board. Wszystkie zgłoszone zdjęcia zostaną opublikowane w galerii na stronie internetowej konkursu i poddane głosowaniu internautów (głosowanie potrwa do 24 sierpnia). W każdej kategorii, głosami internautów, wyłonionych zostanie 50 najlepszych zdjęć. Zostaną one poddane ocenie jury - i to ono wybierze zwycięzcę w każdej z sześciu kategorii tematycznych. Dodatkowo, jury przyzna Grand Prix dla autora najlepszego zdjęcia w całym konkursie, wybierając spośród sześciu zdjęć, które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone 10 września na stronie internetowej konkursu.

Laureat Grand Prix otrzyma nagrodą pieniężną w wysokości 10 tys. euro, udział w 10-dniowych warsztatach fotograficznych z National Geographic we Włoszech we wrześniu, ultrabook MateBook X oraz publikację prac w National Geographic. Zwycięzcy każdej z kategorii zostaną nagrodzeni ultrabookiem MateBook X, publikacją w National Geographic oraz otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. euro. Za drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii laureaci otrzymają odpowiednio smartfony Huawei P20 Pro i Huawei P20. Dodatkowo, niezależnie od werdyktu jury, autorzy zdjęć najbardziej docenieni przez internautów, zostaną nagrodzeni smartfonem Huawei P20 (w każdej kategorii).

Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Pro - pierwsze 10/10 od długiego czasu
Zobacz: Test telefonu Huawei P20

Źródło: Huawei

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.