« Powrót do listy wiadomości

Huawei sprzedał 6 mln smartfonów z serii P20

msnet 14 Czerwca 2018 08:54 34

Chiński producent ogłosił, że sprzedaż tegorocznych smartfonów z serii P20 idzie nadal znacznie lepiej niż w przypadku ubiegłorocznych P10.

Jak podał Huawei, do tej pory sprzedało się 6 mln egzemplarzy smartfonów z serii P20: Huawei P20 Lite, Huawei P20 i Huawei P20 Pro. To o 81% więcej od liczby sprzedanych smartfonów z serii P10 w analogicznym okresie w ubiegłym roku.

Niesamowita jakość odbioru i sprzedaży serii Huawei P20 potwierdza to, że rozumiemy rynek, świadczy to też o naszym zaangażowaniu w badania i rozwój innowacji - powiedział Kevin Ho, prezes działu produktów telefonicznych Huaweia. Uważamy, że nasz sukces w serii Huawei P20 jest zachętą do kontynuowania naszej działalności.

Oficjalna prezentacja serii P20 miała odbyła się w marcu 2018 roku. W tym samym miesiącu na światowe rynki trafił model P20 Lite, a w następnym miesiącu P20 i P20 Pro.

Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Lite
Zobacz: Test telefonu Huawei P20
Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Pro - pierwsze 10/10 od długiego czasu

Źródło: GSMArena, wł

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.