« Powrót do listy wiadomości

Laptop Asus ROG Strix GL503 w ofercie T-Mobile

msnet 13 Października 2017 09:00 10

W dniu rozpoczęcia targów T-Mobile Warsaw Games Week nastąpi prezentacja nowego urządzenia, które będzie można nabyć wraz z ofertą Internetu mobilnego w T-Mobile.

Asus ROG Strix GL503 to laptop gamingowy wyposażony w procesor Intel Core i7, ekran FullHD Wide View Anti-Glare, hybrydowy dysk FireCuda 1 TB i 8 GB RAM-u. Gracze powinni też docenić dedykowane, wyizolowane i zaokrąglone (0,25 mm) klawisze z technologią anti-ghosting i podświetlaną strefowo klawiaturę. Dolna klapka zapewnia szybki dostęp do komponentów, a dzięki aplikacji zarządzającej funkcjami komputera ROG Gaming Center, użytkownicy będą mogli zdalnie sterować urządzeniem za pomocą smartfona.

Laptop wraz z myszą gamingową Asus GT200 w prezencie w regularnej sprzedaży pojawi się 16 października dla klientów wybierających ofertę Internetu mobilnego T-Mobile w trzech opcjach - Comfort, Relax i Premium. Podstawową ofertę przedstawia poniższa tabela:

Taryfa COMFORT RELAX PREMIUM
Pakiet GB (limit danych w Polsce) 30 GB 50 GB 50 GB + LTE bez limitu danych w Polsce
Cena (miesięcznie) 39,99 zł 59,99 zł 99,99 zł
Internet LTE bez limitu danych w Polsce + 30 zł + 10 zł w pakiecie

Zestawy Internetu mobilnego T-Mobile z laptopem Asus i routerem lub modemem do wyboru można nabyć już od złotówki (w pakiecie 209,99 zł miesięcznie i 36 ratach za urządzenie). Wybierając najniższy pakiet Internetu 30 GB za 39,99 zł z 24 ratami, laptop będzie kosztował 3299 zł. Specjalna cena czeka także na graczy w sklepie internetowym T-Mobile, gdzie w ofercie za 99,99 zł i z 24 ratami Asus ROG Strix GL503 można nabyć za 799 zł.

Kto pierwszy, ten odbiera gadżety

Już dzisiaj (13.10.2017) w salonie T-Mobile w Warszawie przy ul. Puławskiej 12a można nabyć premierowo laptop Asus ROG Strix GL503 wraz z ofertą Internetu mobilnego. Dla pierwszych 10 osób operator przygotował specjalne zestawy z plecakiem ROG X-Ranger o wartości około 500 zł w prezencie. Laptop można przetestować osobiście w strefie T-Mobile podczas odbywającego się w ten weekend (13-15.10.2017) wydarzenia T-Mobile Warsaw Games Week, a szczęśliwcy, którym uda się otworzyć konkursowy sejf, wrócą do domu z najnowszym modelem laptopa gamingowego Asus jeszcze tego samego dnia.

Oferta T-Mobile kierowana jest do klientów indywidualnych.

Źródło: T-Mobile

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.