« Powrót do listy wiadomości

Marek Zagórski zostanie ministrem cyfryzacji

msnet 16 Kwietnia 2018 21:45 19


Marek Zagórski17 kwietnia 2018 roku Marek Zagórski zostanie powołany na stanowisko szefa Ministerstwa Cyfryzacji, które nie było obsadzone od usunięcia z niego Anny Streżyńskiej.

Marek Zagórski jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Cyfryzacji (od 16 września 2016 roku). Do Sejmu trafił jako członek partii Jarosława Gowina, a na początku kwietnia bieżącego roku został przyjęty do Prawa i Sprawiedliwości. Zagórski odbierze nominację ministerialną w Pałacu Prezydenckim jutro o godzinie 10:00.

Zobacz: Anna Streżyńska przestanie być ministrem cyfryzacji
Zobacz: Anna Streżyńska zajmie się esportem

Źródło: rmf24.pl, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.