« Powrót do listy wiadomości

MyKronoz ZeFit 4 HR - tania fit opaska

orson_dzi 10 Sierpnia 2018 12:47 1

MyKronoz wprowadził do oferty opaskę sportową ZeFit 4 HR. To może być dobra alternatywa dla Mi Banda 3.

MyKronoz ZeFit4 HR to niewielka opaska o wymiarach 45,5 x 18,9 lub 39 x 9,3 mm i bardzo małej masie tylko 17 gramów. Na tej powierzchni udało się zmieścić ekran o wymiarach 1,06 cala i rozdzielczości 160 x 64 piksele. Oprócz wyświetlania powiadomień, do czego potrzebujemy urządzenia z Androidem 5.0 lub nowszym, albo iOS 8 lub nowszym, opaska monitoruje naszą aktywność fizyczną. Poza krokomierzem na wyposażeniu znajdziemy 3-osiowy akcelerometr i optyczny pulsometr. Całość jest zamknięta w wodoszczelnej obudowie, zgodną z normą IP67. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 80 mAh, który ma wystarczyć na 5 dni pracy na pojedynczym ładowaniu, które trwa 1,5 godziny.

Opaska została wyceniona na 215 zł.

Źródło: Entrymedia

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.