« Powrót do listy wiadomości

Na Kinguinie można płacić z Play

Isand 16 Kwietnia 2018 13:39 3

Rzecznik prasowy Play pochwalił się dzisiaj, że operator umożliwia płacenie na platformie Kinguin za pomocą zwykłego dopisania kwoty do rachunku w sieci.

Jeśli kiedykolwiek korzystaliście ze sklepu z kluczami do gier o nazwie Kinguin, to teraz macie możliwość dopisania kwoty do zapłaty do waszego rachunku w Play. Rzecznik prasowy Marcin Gruszka poinformował, że jego sieć odchodzi od kontrowersyjnych metod płatności takich jak SMS Premium. W zamian za to zamierza rozszerzać płacenie za pomocą rachunku Play.

Pozostaje nam tylko życzyć udanych zakupów!

Zobacz: Czerwone iPhone'y 8/8 Plus oraz inne nowości i zmiany cen w sieci Play

Źródło: Play

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.