« Powrót do listy wiadomości

Najlepsze aplikacje 2016 roku na Androida

msnet 19 Maja 2017 17:57 2

Gigant z Mountain View rozdał nagrody Google Play 2017 dla najlepszych aplikacji 2016 roku na Androida.

Z grona 57 finalistów Google wybrał najlepsze aplikacje w 12 różnych kategoriach. Oto one:

Najlepsza gra niezależna: Mushroom 11Gdy życie walczy, aby zdobyć przyczółek w zdewastowanym świecie, z gruzów wyłania się nowa forma życia. Uformuj się w dowolny kształt, jaki odkryjesz w tym dziwnym, wymagającym krajobrazie. Pięknie wyglądające wizje uzupełnia eteryczna muzyka legendy elektroniki The Future Sound of London.Gra kosztuje 24,99 zł i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepszy startup: HOOKED - Chat StoriesHOOKED pozwala czytać niesamowite historie rozmów przez telefon, które przyciągają uwagę tak bardzo, że można je czytać godzinami. Można też napisać własną historię i zdobyć rzesze fanów. Autorzy obiecują nowe historie każdego dnia.Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja na Android Wear: Runtastic Bieganie i FitnessTa darmowa aplikacja do biegania to nic innego jak tracker sportowy, który prześledzi dystans, czas, prędkość, spalone kalorie i trasę biegu przez GPS. Ale Runtastic to aplikacja nie tylko dla biegaczy. Poza bieganiem (również na bieżni) aplikacja śledzi także inne rodzaje aktywności fizycznej, takie jak: spacerowanie, fitness i wiele innych.Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja TV: Red Bull TVRed Bull TV to ogólnoświatowa platforma rozrywkowa, która eksploruje ekscytujące światy muzyki, sportu i wydarzeń. Jej celem jest zainspirowanie następnego pokolenia dzięki łatwemu dostępowi do streamingu na wszystkich urządzeń, do których użytkownik ma dostęp.Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja VR: Virtual Virtual RealityW najbliższej przyszłości większość ludzkich zawodów będzie zautomatyzowana. Jaki jest cel ludzkości? Aktywność, w której Virtual Virtual Reality służy pomocą. Dzięki dwugodzinnej rozrywce można zapomnieć o szefie, obowiązkach i szarej codzienności.Aplikacja kosztuje w promocji 20,99 zł (normalna cena to 44,99 zł) i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja AR: WoorldWoorld jest fantastyczną grą, która umożliwia przekształcenie codziennej rzeczywistości w wirtualny świat pełen zabawnych postaci i przedmiotow. Z kolorowej wyobraźni twórcy Katamari Damacy Keita Takahashi, Woorld przenosi graczy przez soczewkę magicznego urządzenia Tango.Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja dla dzieci: Animal Jam - Play Wild!Stań się ulubionym zwierzęciem i dołącz do swoich przyjaciół w dzikim świecie Jamay! Pokaż swój styl w postaciach zwierząt, które wyrażają prawdziwego Ciebie. Zaprojektuj własną halę i zapraszaj przyjaciół na imprezy w swoim wirtualnym domu. Poznaj bujny i piękny świat 3D, spotkaj nowych przyjaciół i rozmawiaj z nimi, graj w fantastyczną grę za darmo.Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza gra multiplayer: HearthstoneWybierz talię i stań do pojedynku! Hearthstone to dynamiczna karcianka, w której musisz wykazać się sprytem i zmysłem strategicznym w zaciekłych starciach z innymi graczami - a wszystko to w klimacie świata Warcrafta! Pobierz grę, a już po chwili zaczniesz dowodzić potężnymi bohaterami, rzucać zaklęcia, przyzywać różne stwory i walczyć na nieustannie zmieniającym się polu walki. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym strategiem, czy też zaprawionym w bojach weteranem, głębia i urok Hearthstone wciągną cię bez reszty!Gra jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza aplikacja: MemriseWybierz język i rozpocznij swoją misję. Ucz się francuskiego, hiszpańskiego (meksykańskiego lub europejskiego), niemieckiego, angielskiego, chińskiego, japońskiego, koreańskiego, tureckiego, rosyjskiego, portugalskiego (brazylijskiego lub europejskiego), szwedzkiego, norweskiego, duńskiego i wielu, wielu innych!

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsza gra: Transformers: Forged to FightDołącz do Optimusa Prime'a, Megatrona, Trzmiela, Waspinatora, Rhinoxa, Grimlocka, Soundwave'a i wielu innych ulubionych botów w walce o supremację, w której zderzają się światy Transformersów. Ten ekscytujący action-fighting RPG przenosi heroiczne opowieści i spektakularne działania z ponad 30 lat historii Transformersów na telefon komórkowy.Gra jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Najlepsze ułatwienia dostępu: IFTTTApplets - wyjątkowy sposób na połączenie Twoich ulubionych serwisów. IFTTT współpracuje z ponad 400 aplikacji, takimi między innymi jak Twitter, Telegram, Google Drive, Twitch, Weather Underground, Instagram, Gmail, poczta e-mail, a także z urządzeniami takimi jak Amazon Alexa, Google Home, Nest, Philips Hue, czy też telefony Android.

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Największy wpływ w social media: ShareTheMealShareTheMeal to aplikacja charytatywna Światowego Programu Żywnościowego, która umożliwia nakarmić potrzebujące dziecko jednym stuknięciem w ekran telefonu. Co roku głód zabija więcej ludzi niż malaria, HIV i gruźlica razem wzięte. Ale potrzeba tylko pół dolara, aby nakarmić dziecko na cały dzień. Jest 20 razy więcej użytkowników smartfonów niż głodnych dzieci. Jeśli każdy z nas da trochę, możemy uczynić ten świat lepszym miejscem!

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod tym adresem.

Źródło:

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.