« Powrót do listy wiadomości

Nokia 3 z Androidem Oreo

orson_dzi 11 Kwietnia 2018 14:30 3

Nokia, za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze, poinformowała o wypuszczeniu aktualizacji do Androida 8.0 dla Nokii 3.

Posiadacze Nokii 3 musieli trochę poczekać na aktualizację swoich smartfonów. Najpierw jeszcze w grudniu 2017 roku pojawiła się informacja o tym, że smartfon zostanie pominięty przy aktualizacji systemu do wersji 7.1.2 i od razu otrzyma wersję 8.0. Później pod koniec stycznia 2018 roku wypuszczona została wersja Beta Androida Oreo i w końcu dzisiaj Nokia startuje z finalną wersją aktualizacji oprogramowania. Czas oczekiwania rekompensuje jednak cena smartfonu. Kosztująca dziś niecałe 500 zł Nokia 3 to jeden z najtańszych smartfonów na rynku, który może się pochwalić nową wersją Androida.

Zobacz: Nokia 3 nie otrzyma Androida 7.1.2, ale od razu Androida Oreo
Zobacz: Beta Androida Oreo dla Nokii 3 już w drodzeJak zwykle w takich przypadkach, termin pojawienia się aktualizacji może być zależny od kraju i kanału zakupu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło: Nokia; wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.