« Powrót do listy wiadomości

Nowy prezes Netii

orson_dzi 10 Sierpnia 2018 15:36 4

Andrzej Abramczuk został nowym prezesem i dyrektorem generalnym Netii.

Nowy prezes Netii obejmie swoje stanowisko 18 sierpnia. Zastąpi na nim Wojciecha Pytla. To już trzeci prezes Netii w tym roku, po tym jak ze swojej funkcji zrezygnowała Katarzyna Iwuć.

Andrzej Abramczuk to stały bywalec dyrektorskich stanowisk w spółkach związanych z telekomunikacją. W latach 2006-2009 był związany z P4, a w latach 2011-2015 był członkiem rady nadzorczej CenterNetu i sekretarzem rady nadzorczej spółki Midas.

Zobacz: Zmiany w zarządzie Netii

Źródło: Neia; wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.