« Powrót do listy wiadomości

Orange: darmowe 5 GB dla wybranych

orson_dzi 12 Stycznia 2018 15:35 33

Wybrani klienci abonamentowi Orange otrzymali w prezencie 5 GB Internetu.

Klienci ofert abonamentowych wytypowani przez Orange otrzymali dzisiaj wiadomość o treści:
Mamy dla Ciebie dodatkowe 5 Gb przez 3 miesiące (ważne w kraju). To prezent za korzystanie z naszych usług. Aby prezent był za 0 zł odpowiedź na tego SMS-a, wpisując w treści 5GB (SMS bezpłatny). Skorzystaj do końca stycznia i ciesz się będąc w sieci online. Orange

Dodatkowy pakiet jest ważny przez 30 dni i jest przyznawany co miesiąc, przez trzy miesiące. Jego wykorzystanie można sprawdzić w aplikacji Mój Orange.

Nie wiemy jakim kluczem Orange kierował się przy wyborze "szczęśliwców". Może macie jakieś pomysły?

Źródło:

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.