« Powrót do listy wiadomości

Otvarta: 300 GB Internetu mobilnego za 39,99 zł

msnet 13 Czerwca 2018 15:27 18

Sieć Otvarta rusza z nową promocją internetową, w której za 39,99 zł w ofercie O! Szybki można przesłać 100 GB danych o każdej porze i dodatkowe 200 GB w nocy.

Nowa oferta promocyjna zwiększa pakiet danych do wykorzystania w nocy.

Dodajemy ekstra 100 GB do naszej standardowej oferty, zachowując jednak tę samą, promocyjnie niską cenę. W efekcie dajemy naszym klientom 300 GB internetu mobilnego za 39,99 zł - powiedział Daniel Kowalczyk, prezes zarządu sieci Otvarta. To zdecydowanie najtańsza oferta na przenośny internet na polskim rynku, średnio o 25% niż u konkurencji.

Wartym podkreślenia jest fakt, że oferta, w której za 39,99 zł dostajemy 300 GB Internetu (100 GB + 200 GB w nocy), połączona jest z elastyczną umową, która zawierana jest na czas nieokreślony i może być w dowolnym momencie rozwiązana. Po wykorzystaniu pakietu w ramach abonamentu można nadal korzystać z Internetu, ale ze zmniejszoną szybkością transmisji (standardowo do 32 kb/s).

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej taryf Dynamiczne IP
Zobacz: cennik taryf Dynamiczne IP

Zobacz: Pakiet Wakacyjny w sieci Otvarta
Zobacz: Otvarta - patriotyczna sieć komórkowa

Źródło: Otvarta

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.