« Powrót do listy wiadomości

Pakiet Wakacyjny w sieci Otvarta

msnet 5 Czerwca 2018 21:13 11

Pakiet Wakacyjny ułatwi użytkownikom najtańszych ofert Otvartej korzystać z telefonu podczas podróży po krajach Unii Europejskiej.

Pakiet Wakacyjny jest przeznaczony dla użytkowników taryf O! Najtańsza!, O! Najlepsza! oraz O! Korzystna!. Płacąc jednorazowo 10 zł, otrzymamy 500 minut rozmów lub SMS-ów na terenie państw Unii Europejskiej, Norwegii, Lichtensteinu i Islandii. Rozliczenie w tej promocji następuje w formie punktów - w ramach Pakietu Wakacyjnego otrzymamy 30000 punktów i wydamy 1 punkt za każdą sekundę połączenia głosowego i 60 punktów za każdą wiadomość SMS.

Chociaż nazwa pakietu wskazuje, że należy z niego korzystać latem, to jednak będzie on dostępny przez cały rok. Jedyne ograniczenie to możliwość skorzystania z niego maksymalnie 2 razy w roku. Pakiet jest ważny 14 dni od momentu aktywacji.

Zobacz: regulamin promocji

Zobacz: Otvarta: 200 GB Internetu mobilnego za 39,99 zł miesięcznie
Zobacz: Otvarta - patriotyczna sieć komórkowa

Źródło: Otvarta

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.