« Powrót do listy wiadomości

Pierwsze egzemplarze Essential Phone'a (wreszcie) wysłane

Isand 26 Sierpnia 2017 14:08 1

Pierwsi nabywcy najnowszego dzieła Andy'ego Rubina mogą być zadowoleni. Ich nowe urządzenie (wreszcie) zostało do nich wysłane. Choć powinni je mieć już dwa miesiące temu...

Zgodnie z pierwotnymi planami - Essential Phone miał dotrzeć do swoich nowych właścicieli do końca czerwca. Później (16 sierpnia) dowiedzieliśmy się jednak, że smartfony zostaną wysłane w przeciągu tygodnia. To również nie doszło do skutku, telefony rozesłano dopiero wczoraj. Zgodnie z zapowiedziami: urządzenia w wersji czarnej zostały wysłane w pierwszej kolejności.

Essential Phone to smartfon z "bezramkowym" wyświetlaczem z charakterystycznym wcięciem na przednią kamerę, procesorem Snapdragon 835 i 4 GB RAM. Do telefonu będą dostępne moduły rozszerzające jego funkcjonalność, między innymi kamera 360 stopni. Telefon można zamówić wraz z dodatkową kamerą na stronie essential.com za 749 dolarów (około 2715 zł). Sam telefon, bez dodatkowego modułu, jest o 50 dolarów tańszy.

Zobacz: Essential Phone w ciągu 7 najbliższych dni trafi do pierwszych nabywców

Źródło: phonearena, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.