« Powrót do listy wiadomości

Play odebrał "Głuchy Telefon"

WitekT 24 Stycznia 2008 14:18 81

Po raz pierwszy w trzyletniej historii przyznawania przez naszą redakcję nagród Głuchego Telefonu, jeden ze zwycięzców odważył się odebrać statuetkę wraz z okolicznościowym dyplomem.Nagrodę odebrał P4, operator sieci Play, za zwycięstwo w dwóch kategoriach (Usługa Roku i Promocja Roku) oraz pierwsze miejsce w plebiscycie Głuchy Telefon 2007 czytelników TELEPOLIS.PL.

Na zdjęciach widać prezesa Chrisa Bannistera oraz członka zarządu odpowiedzialnego za marketing - Jacka Henslera.Przedstawicielom P4 gratulujemy - przede wszystkim - podejścia z odpowiednim dystansem do swojej pracy.

O Głuchych Telefonach 2007 można przeczytać w tym artykule, a o wyborze czytelników - w tej wiadomości.

Źródło:

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.