« Powrót do listy wiadomości

Play po raz drugi odebrał "Głuchy Telefon"

WitekT 28 Stycznia 2011 15:21 158

Po raz drugi w pięcioletniej historii przyznawania przez naszą redakcję nagród Głuchego Telefonu, jeden ze zwycięzców odważył się odebrać statuetkę wraz z okolicznościowym dyplomem. Po raz drugi zrobił to P4.P4 dostało od naszej redakcji Głuchy Telefon 2010 za słynną Notkę SMS. Dodatkowo, czytelnicy w głosowaniu wyróżnili właśnie to wydarzenie, przyznając Głuchy Telefon 2010 czytelników TELEPOLIS.PL.Dziś nasze biuro odwiedził Marcin Gruszka, rzecznik P4, gdzie odebrał dyplom i statuetkę. Po raz drugi gratulujemy, przede wszystkim odwagi i dystansu.


Źródło:

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.