« Powrót do listy wiadomości

Play: Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę

LuiN 26 Stycznia 2017 19:50 167

Do końca roku klienci ofert na kartę i MIX sieci Play mogą dzwonić i SMS-ować na Ukrainę w cenie 29 groszy minuta/SMS.

Połączenia rozliczane są z sekundowym taktowaniem i obejmują ukraińskie sieci Kyivstar, Vodafone oraz Lifecell. Usługa nie jest obciążona dodatkowymi opłatami.

Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę aktywować można na kilka sposobów:
Oferta dostępna jest od 26 stycznia do 31 grudnia 2017 roku (lub do wcześniejszego odwołania). Do skorzystania z niej uprawnione są numery w ofertach: Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Nowy Play Online na Kartę, Play Online 4G LTE na Kartę, Play Internet na Kartę, Red Bull MOBILE na kartę, Red Bull MOBILE na kartę MNP, Red Bull MOBILE na kartę 5 zł i Red Bull MOBILE Energy na kartę. A także abonenci Play Mixtura III, FORMUŁA MIX i Elastyczna FORMUŁA MIX.

Zobacz: regulamin promocji


Sieć Play wprowadzi te same zasady rozliczeń również w ofertach abonamentowych. Promocję będzie można aktywować tym samym kodem: *111*201*1#, będzie dostępna w ciągu najbliższych dni.

Źródło:

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.