« Powrót do listy wiadomości

Plecak za doładowanie w Plusie

orson_dzi 16 Sierpnia 2017 16:34 17

Klienci ofert na kartę i MIX-a w sieci Plus mogą otrzymać darmowy plecak za doładowanie kwotą minimum 50 zł.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści PLECAK na numer 80019, a następnie doładować konto w serwisach internetowych Plusa kwotą minimum 50 zł. Po doładowaniu użytkownik otrzyma SMS-a z kodem, który należy wykorzystać na stronie www.plecakzadoladowanie.pl. Po wybraniu modelu następuje przekierowanie do sklepu internetowego Semi-Line, gdzie należy dokonać zakupu.

W tym wszystkim jest haczyk - promocja nie obejmuje kosztów przesyłki.

Promocja trwa do 31 października lub wyczerpania kodów promocyjnych. Jeden numer można skorzystać tylko z jednego kodu.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło: Plus; wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.