« Powrót do listy wiadomości

Plus: pakiet 7 GB za pierwsze doładowanie

msnet 16 Maja 2018 15:00 30

Od dzisiaj można korzystać z promocji zielonej sieci, w której za zasilenie konta za minimum 5 zł otrzymamy pakiet 7 GB ważny przez 7 dni.

Od 16 maja do odwołania dostępna jest w sieci Plus promocja "Pakiet Internet 7 GB". Mogą skorzystać użytkownicy wszystkich ofert na kartę i MIX, którzy w ciągu ostatnich 365 dni nie doładowywali konta za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego.

W celu wzięcia udziału w promocji należy:
Pakiet 7 GB przyznawany jest na 7 dni.Zobacz: regulamin promocji

Źródło: Plus

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.