« Powrót do listy wiadomości

Premiera Androida O może się opóźnić

msnet 11 Sierpnia 2017 12:58 8

David Ruddock poinformował poprzez Twittera, że aktualizacja Android O dla Pixela została przesunięta.

Powody przesunięcia premiery najnowszej odsłony systemu Android nie są znane, ale najprawdopodobniej wiążą się z napotkanymi błędami, które wymagają poprawy. Sprawia to, że smartfony Google Pixel i Google Pixel XL nie dostaną aktualizacji do Androida O w połowie sierpnia, jak oczekiwała opinia publiczna.

Otwartym tematem pozostaje kwestia oficjalnej nazwy nadchodzącej wersji Androida. Czy będzie to Oreo, Oatmeal, czy jeszcze coś innego, dowiemy się podczas premiery finalnej wersji systemu.

Zobacz: Google I/O: Android O nadchodzi
Zobacz: Nowe Nokie dostaną Androida O

Źródło: @RDR0b11, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.