« Powrót do listy wiadomości

Prezent za doładowanie w Plusie

orson_dzi 27 Listopada 2017 12:41 15

Użytkownicy mixa i ofert na kartę w Plusie mogą otrzymać w prezencie "nerkę", albo jak ktoś woli - kołczan prawilności.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści NERKA na numer 80444. Następną czynnością jest doładowanie konta kwotą minimum 50 zł. W zamian otrzymamy kod promocyjny. Wchodzimy na stronę www.prezentzadoladowanie.pl (aktualnie jeszcze niedostępna). Automatycznie zostaniemy przekierowani na stronę sklepu Semi Line, gdzie wpisujemy otrzymany kod promocyjny, który obniża cenę prezentu do 0 zł. Koszt przesyłki zakupu nie podlega promocji.

Promocja trwa od 28 listopada do końca roku lub wyczerpania zapasów. Kod należy wykorzystać również do końca roku.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło: Plus

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.