« Powrót do listy wiadomości

Samsung również szykuje smartfon z wcięciem?

Isand 16 Kwietnia 2018 13:23 6

Okazuje się, że Samsung rozważa zaprezentowanie telefonu z wcięciem i to akurat wtedy kiedy LG i inne firmy powoli wycofują się z tego "genialnego" pomysłu.

Często (nawet w tutejszych komentarzach) spotykamy się z opinią, że największe przedsiębiorstwo Korei Południowej nie będzie naśladowało Apple'a. Powodem miały być chęci samodzielnego wyznaczania trendów. A jednak. Samsung zgłosił do urzędu patentowego dwa projekty swoich przyszłych modeli. Jeden z nich to bezramkowiec, natomiast drugi... to właściwie kolejny klon iPhone'a X.Nie wiemy czy to dwa testowe warianty tego samego modelu czy dwa osobne modele. Wiemy jednak, że Samsung planuje by Galaxy S10 posiadał czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem.

Zobacz: Samsung: Uczniowie i studenci nie potrzebują Internetu
Zobacz: ZTE Iceberg - gdy jedno wcięcie to zbyt mało

Źródło: mobilkoepen, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.