« Powrót do listy wiadomości

Samsung wstrzymuje aktualizację S7 do Androida Oreo

Isand 16 Maja 2018 18:17 13

Kto by chciał dostać Oreo z posypką z bootloopa? Chyba nikt. Do tego samego wniosku doszedł Samsung, który wstrzymał aktualizację smartfonów z serii S7 do Androida Oreo.

Do koreańskiego giganta zaczęły dochodzić sygnały o częstych problemach z bootloopem, częstych restartów i zawieszeń. W takiej sytuacji Samsung uznał, że tygodnie betatestów to za mało by Oreo dobrze działał na S7 oraz S7 Edge i trzeba wstrzymać aktualizację.

Należy wspomnieć, że wcześniej z podobnych przyczyn wstrzymano aktualizację S8. Pracownikom Samsunga usunięcie problemów zajęło wtedy kilka tygodni.

Zobacz: Oficjalna aktualizacja Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge do Androida Oreo ruszyła

Źródło: sammobile.com, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.