« Powrót do listy wiadomości

Sony Xperia XZ2 Premium jednak trafi na rynek z początkiem lipca

Isand 13 Czerwca 2018 15:17 1

W połowie kwietnia doszło do cichej premiery Sony Xperii XZ2 Premium. Pierwotnie Japończycy zamierzali wprowadzić ją na rynek dopiero w sierpniu, na początku do Japonii. Okazuje się, że telefon zadebiutuje w lipcu, i nie w Japonii, tylko w Chinach.

Przedsprzedaż smartfonu rozpocznie się 2 lipca, później trafi on do normalnej sprzedaży. Japończycy wycenili tam swój produkt na 5999 juanów, czyli 3394 złote. Nic nie zmienia się natomiast w przypadku japońskiego debiutu, on nastąpi w sierpniu.

Sony Xperia XZ2 Premium posiada ekran 4K, podwójny aparat główny (19 MP + 12 MP), układ Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, Android 8.0 oraz akumulator o pojemności 3540 mAh.

Zobacz: Sony Xperia XZ2 Premium trafi na rynek w sierpniu
Zobacz: [Aktualizacja] Sony - cicha premiera Xperii XZ2 Premium

Źródło: playfuldroid, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.