« Powrót do listy wiadomości

Spotify i Apple Music będą zintegrowane z Messengerem

orson_dzi 20 Kwietnia 2017 14:57 13





Wygląda na to, że Facebook chce przerobić Messengera na multimedialną aplikację do wszystkiego. Komunikator niedługo zostanie zintegrowany z popularnymi serwisami muzycznymi.

Dzięki zintegrowaniu Messengera z Apple Music i Spotify można będzie słuchać i wyszukiwać muzykę wprost z komunikatora. Dodatkowo jeśli będziemy chcieli przesłać utwór drugiej osobie nie będzie ona musiała otwierać dodatkowej aplikacji, tylko będzie mogła ją uruchomić wprost z okna rozmowy. Integracja Messengera z Apple Music i Spotify ma nastąpić w niedalekiej przyszłości.

W przyszłości do dwóch gigantów streamingu muzyki mogą dołączyć również inne serwisy. Możliwość integracji z Messengerem jest ogólnodostępna dla twórców aplikacja w ramach Chat Extensions, więc liczba dostępnych serwisów może w przyszłości rosnąć.

Źródło: Facebook; wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.