« Powrót do listy wiadomości

Średnio 55 zł za rachunek Orange Energia

orson_dzi 12 Października 2017 17:37 36

Orange Polska jest świeżo po przejęciu Multimedia Polska Energia. Z tej okazji biuro prasowe Orange podało kilka ciekawych statystyk.

Informacją, od której tutaj warto zacząć jest to, że na ok 13 mln gospodarstw domowych w Polsce tylko ok 500 tys. zmieniło sprzedawcę prądu na alternatywnego. Orange, po przejęciu Multimedia Polska Energia, obsługuje ponad 20% z nich. Dokładnie jest to 105 tys. klientów indywidualnych oraz bliżej nieokreślona liczba kilku tysięcy firm. Spośród 105 tys. klientów, baza własna Orange liczy 30 tys. Pozostali klienci zostali nabyci wraz z przejęciem Multimedia Polska Energia.

Jaki jest portret statystycznego klienta Orange Energia? Jest to mieszkaniec miasta (63%) w wieku 49 lat, który miesięcznie zużywa 225 kWh prądu, za który płaci średnio 55 zł miesięcznie.

Źródło: Orange

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.