« Powrót do listy wiadomości

Super Monkey Ball: Sakura Edition dostępna na urządzeniach mobilnych

orson_dzi 17 Maja 2018 17:07

Super Monkey Ball: Sakura Edition to kolejna gra, która dołaczyła do kolekcji SEGA Forever dla Androida i iOS.

Pierwsza wersja gry Monkey Ball pojawiła się w 2001 i wniosła do gatunku sporo świeżości, dzięki mechanice kontroli planszy. W Super Monkey Ball: Sakura Edition gracze będą mieli okazję "przeturlać się" przez 125 poziomów podzielonych między sześć światów, a także wcielić się w jedną z czterech klasycznych postaci; AiAi, MeeMee, Baby albo GonGona. Z trzema mini-grami w trybie lokalnego multiplayera (czterema na tabletach), każdy znajdzie dla siebie możliwość spędzenia czasu.Gra została oryginalnie stworzona przez Other Ocean i wydana po raz pierwszy na iPada w 2010 roku. Other Ocean znane jest z prac nad takimi tytułami jak Minecraft czy Mortal Kombat.

Super Monkey Ball: Sakura Edition jest grą darmową, ale w zamian wyświetla reklamy. Można je wyłączyć za 2,23 euro.

Pobierz: Super Monkey Ball: Sakura Edition na iOS
Pobierz: Super Monkey Ball: Sakura Edition na Androida

Źródło: SEGA

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.