« Powrót do listy wiadomości

Superbox w T-Mobile Mix

orson_dzi 21 Kwietnia 2017 10:13 22

Smartfoneria w T-Mobile teraz wzbogaca się o propozycję dla rodziców i młodszych użytkowników. Tym razem operator oferuje nową ofertę Mix z filmowym prezentem.

Szczegóły nowego Mix-a w T-Mobile prezentują się następująco:


W ramach Smartfonerii do Mix-a można dobrać smartfon. T-Mobile promuje w opcji Mix 50 Huaweia P8 Lite za złotówkę, a w Mix 40 Lenovo K5 lub Samsung Galaxy J3 2016 również za złotówkę. Osoby przenoszące numer mogą wybrać Alcatel Shine Lite za złotówkę w Mix 40.

W zestawach z Lenovo K5 i P8 lite dostępny jest Superbox, do którego dodawana jest figurka bohatera drugiej części Strażników Galaktyki - Star Lorda, Rocketa lub Baby Groota. Oferta jest limitowana.

Źródło: T-Mobile

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.