« Powrót do listy wiadomości

Tęsknicie za Lumiami? Nokia 3 (2018) będzie wyglądała jak jedna z nich

Isand 17 Maja 2018 15:17 8

Wczoraj informowaliśmy, że już pod koniec maja HMD Global zaprezentuje w Moskwie nowe Nokie. Wcześniej w Rosji certyfikację przeszły trzy telefony Nokii. Teraz dowiadujemy się jak nowa Nokia 3 będzie wyglądać.

Nowa Nokia 3 będzie miała podobny - bardziej kanciasty - kształt do "starej" Nokii 3. Sam tylny panel zostanie upodobniony do tych, które pamiętamy z Lumii. Nie ukrywajmy - nie będzie to pierwszy raz kiedy HMD Global gra na sentymentach klientów. Zmianie ulegnie aparat, będzie on wyglądał podobnie jak te z nowszych Nokii. Nie zabrakło również napisu "Android One". Nokia 3 (2018) będzie bowiem częścią tego programu.

Jesteśmy właściwie pewni, że w Moskwie zobaczymy nowe Nokie 3 oraz 5. Trzecim poważnym kandydatem jest nowa Nokia 2. Ale okazuje się, że HMD Global planuje też nokie X5 i X7, podobne do ostatnio zaprezentowanej Nokii X6...

Nowych Nokii nigdy nie za dużo. Przynajmniej według fińskiej firmy.

Zobacz: Nokia X6 oficjalnie zaprezentowana
Zobacz: HMD Global zaprezentuje w Moskwie nowe Nokie
Zobacz: Nadchodzi Nokia 3 (2018)

Źródło: nokialatest, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.