« Powrót do listy wiadomości

Tim Cook: produkty Apple nie są tylko dla bogatych ludzi

orson_dzi 12 Września 2017 11:34 62

Prezes Apple Tim Cook w wywiadzie dla Fortune powiedział, że na produkty jego firmy może sobie pozwolić każdy.

Zarzut o wysokiej ceny produktów Apple'a Tim Cook odparł dwoma argumentami. Pierwszy z nich to cena i tutaj prezes firmy powiedział, że iPhone'a lub iPada można kupić za mniej niż 300 dolarów. Można się z tym zgodzić, o ile nie żyjemy w kraju, w którym 300 dolarów stanowi zdecydowaną większość minimalnego wynagrodzenia.

Drugim podanym argumentem jest ilość sprzedanych produktów. Obecnie na świecie jest ponad miliard aktywnych produktów Apple'a i wg Cooka osiągnięcie takiej liczby nie byłoby możliwe, gdyby były to urządzenia tylko dla bogatych ludzi.

A jakie jest Wasza zdanie na ten temat? Czy produkty Apple'a faktycznie są dla każdego i każdy może sobie na nie pozwolić?

Źródło: Fortune; wł

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.