« Powrót do listy wiadomości

TP-Link - kup router z MU-MIMO i odbierz prezent

orson_dzi 16 Kwietnia 2018 13:39 3

Po zakupie jednego z routerów TP-Link z technologią MU-MIMO można odebrać dwa prezenty - powerbank i głośnik Bluetooth.

Technologia MU-MIMO, w dużym uproszczeniu, pozwala cieszyć się stabilnym łączem, bez względu na liczbę urządzeń połączonych z jednym routerem. Umożliwia efektywniejszą dystrybucję sygnału i zwiększa wydajność komunikacji między sprzętami, zasięg i szybkość Wi-Fi. Dzieje się tak dzięki automatycznego dobierania najlepszego pasma transmisji dla każdego z urządzeń.

Prezentami za zakup routera są - powerbank TL-PB2600 o pojemności 2600 mAh oraz głośnik Bluetooth o mocy 4 W.

Informacje na temat dostępnych routerach oraz stanie pozostałych nagród znajdują się na stronie internetowej www.przyspieszwifi.pl.

Źródło: TP-Link

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.