« Powrót do listy wiadomości

TP-Link RE270K - wzmacniacz Wi-Fi i inteligentne gniazdko w jednym

msnet 22 Marca 2018 14:54 7

RE270K to sprzęt służący do rozszerzania zasięgu sieci Wi-Fi, do którego podłączymy też urządzenie bez łączności bezprzewodowej.

TP-Link RE270K wyposażony jest w zewnętrzne anteny, dzięki którym połączenie z siecią jest szybkie i stabilne. Szybkie, ponieważ wzmacniacz pracuje w standardzie Wi-Fi 802.11ac z szybkością do 750 Mb/s. Na wyposażeniu znalazło się też gigabitowy port Ethernet, dzięki czemu będziemy mogli podłączyć do Internetu urządzenie, które nie ma modułu Wi-Fi.

Wzmacniacz TP-Linka jest też inteligentnym gniazdkiem. Możemy do niego podłączyć oświetlenie, grzejniki, wentylatory lub inne urządzenia, które mamy w domu lub w biurze, a następnie zdalnie zarządzać ich pracą. Służy do tego aplikacja Kasa, którą możemy pobrać na urządzenie mobilne ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS). Kasa pomoże też określić najlepsze miejsca do zainstalowania wzmacniacza. Po sparowaniu z urządzeniem Amazon Alexa smart plug można także obsługiwać za pomocą poleceń głosowych.

Wzmacniacz TP-Link RE270K można kupić już za około 185 zł. Urządzenie objęte jest 36-miesięczną gwarancją.Czy używasz wzmacniaczy sygnału w domowej sieci Wi-Fi?

Tak
23.08%
Nie
70.51%
Nie mam sieci Wi-Fi w domu
6.41%

Wszystkich głosujących: 156


Źródło: TP-Linka

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.