« Powrót do listy wiadomości

Xperia XZ3 - aparatów nigdy dość

orson_dzi 11 Lipca 2018 15:30 5

W tym roku zobaczymy jeszcze jednego flagowca Sony. Smartfon ma być wyposażony w cztery aparaty.

Znowu flagowa Xperia?

Firma Sony zdążyła nas już przyzwyczaić do co najmniej dwóch flagowców rocznie. Zazwyczaj pierwszy jest prezentowany na początku roku na targach Mobile World Congress, a premiera drugiego odbywa się na wrześniowych targach IFA. W międzyczasie często pojawiają się też różne dodatkowe wariacje typu Xperia XZ2 Premium. Idąc tym tokiem, we wrześniu zobaczymy Xperię XZ3.

Cztery aparaty

W sieci pojawiło się zdjęcie prezentujące moduły fotograficzne, które mają trafić do modelu XZ3. Są to dwa moduły podwójny aparatów - dwa główne i dwa przednie. Niestety to wszystko co wiemy na ten temat, bo nie wiadomo jeszcze jakie konkretnie są to matryce.

Co poza aparatami?

Oczywiście bardziej niż liczba aparatów interesuje nas wygląd nadchodzącego smartfonu. Nic jednak nie zapowiada rewolucji i zapewne dalej musimy być przygotowani na szerokie ramki w górnej i dolnej części przedniego panelu. Oprócz tego będzie to typowy flagowiec z układem Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB pamięci RAM i co najmniej 64 GB pamięci wbudowanej.

Źródło: sumahoinfo; wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.