« Powrót do listy wiadomości

ZTE Iceberg - gdy jedno wcięcie to zbyt mało

orson_dzi 10 Kwietnia 2018 08:45 7

ZTE Iceberg to smartfon z dwoma wcięciami w ekranie i unikatową obudową.

Wygląd smartfonu poznaliśmy dzięki nagrodzie iF World Design, przyznanej przez World Design Guide, której zwycięzcą został właśnie ZTE Iceberg. Cała konstrukcja urządzenia została wykonana z dwóch kawałków szkła, przez co ma wyglądać jakby była wycięta z kawałka lodu. Do tego rogi obudowy są przezroczyste.Na przednim panelu mamy dwa, symetryczne wcięcia. W górnym został umieszczony głośnik rozmów, przedni aparat i niezbędne czujniki, a w dolnym drugi głośnik. Na temat wyposażenia smartfonu nie wiemy jeszcze nic poza tym, że ma obsługiwać bezprzewodowe ładowanie.

Kiedy ZTE Iceberg trafi na rynek? Z informacji umieszczonych na stronach iF World Design wiemy, że ma to nastąpić po 2018 roku, a sprzedaż ma trwać od 13 do 24 miesięcy. Smartfon ma trafić na rynki Ameryki Północnej, Azji i Europy.

Źródło: ifworlddesignguide; wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.